Contact

Wilt u contact met onze receptie, dan kunt u bellen naar 0342-413334. U kunt ook het formulier rechts invullen. Onze receptie is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur.

Wilt u contact met één van onze locaties; onderaan deze pagina vindt u de adressen en telefoonnummers van al onze locaties.

Stichting De Rozelaar
Postadres: Postbus 391
3770 AJ Barneveld

Bezoekadres: Rozenstraat 9
3772 JH Barneveld
0342-413334
barneveld@rozelaar.nl

KvK 41048366
BTW NL0061.26.030.B.01
IBAN NL50 ING B0655113452

Geven aan De Rozelaar
Giften aan Stichting Vrienden van De Rozelaar kunt u overmaken aan NL07 RABO 0156249081 t.n.v. Stichting Vrienden van De Rozelaar, Barneveld.

Zorg aanvragen
CliëntAdviesPunt

0342-413334
clientadviespunt@rozelaar.nl


Hoofdlocatie

Locatie Barneveld
Bezoek: Rozenstraat 9, 3772 JH Barneveld
Post: Postbus 391, 3770 AJ Barneveld
Telefoon: 0342-413334
E-mail: barneveld@rozelaar.nl

Wonen

Wooncentrum Iris
Irishof 2
3772 JW Barneveld
0342-400816
iris@rozelaar.nl
Wooncentrum De Rozenhof
Hoornbloem 73
3781 SB Voorthuizen
0342-464830
rozenhof@rozelaar.nl

Wooncentrum De Vlinder
Lakenvelderlaan 6
3772 PE Barneveld
0342-400643
vlinder@rozelaar.nl

 

Ambulante Coaching

0342-413334
ambulant@rozelaar.nl

 

 

 

Dagbesteding

Locatie Barneveld
Bezoek: Rozenstraat 9 3772 JH Barneveld
Post:         Postbus 391, 3770 AJ Barneveld
0342-413334
barneveld@rozelaar.nl

Locatie Nijkerk
Vetkamp 85
3862 JN Nijkerk
033-2454086
nijkerk@rozelaar.nl

Geldersch Erf
Bezoek: Stationsweg 2H, 3771 VH Barneveld
Post: Postbus 391, 3770 AJ Barneveld
0342-408830
geldersch-erf@rozelaar.nl
Locatie Industrie
Röntgenstraat 9
3771 RV Barneveld
0342-745347
industrie@rozelaar.nl

Lunchroom De Rozerie
Bezoek: Langstraat 21m 3771 BA Barneveld
Post: Postbus 391, 3770 AJ Barneveld
0342-408440
rozerie@rozelaar.nl
Locatie Putten (Rozenboog)
Jan Nijenhuisstraat 187
3882 HS Putten
0341-701201
rozenboog@rozelaar.nl

 

Contactformulier

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

:
:
*:
*:
:
Ik heb een vraag over..*:

Sluitingsdata 2019

  • Tweede paasdag maandag 22 april
  • Koningsdag - zaterdag 27 april
  • Hemelvaartsdag - donderdag 30 mei
  • Vrijdag na Hemelvaartsdag - vrijdag 31 mei
  • Tweede Pinksterdag - maandag 10 juni
  • Kerst en Oud&Nieuw - maandag 24 december 2019 t/m dinsdag 1 januari 2020

 

Word vriend op FacebookVolg op Twitter