• Locatie Barneveld
Solliciteer

Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met ons.

0342-41 33 34 Stuur een e-mail

Wie zijn wij?
De Rozelaar is er voor mensen met een verstandelijke beperking. Samen werken aan een warme plek in de samenleving. Dat doen we met zinvolle dagbesteding, een fijne plek om te wonen en waardevol werk. We geven liefdevolle zorg, vanuit onze christelijke identiteit.  

De Rozerie in het kort:
Heerlijk eten en drinken, passievolle bediening. De Rozerie is een bijzondere lunchroom, gevestigd in het centrum van Barneveld. Tegenover de Grote Kerk.
Onze koffie, die is heerlijk. Onze smaakvolle en verrassende
lunches worden met zorg bereid met verse producten.
En de bediening? Laat dat maar over aan onze medewerkers: mensen met een verstandelijke beperking. De Rozerie is voor hen een leerwerkplek. Midden in de samenleving, precies wat de Rozelaar zo belangrijk vindt.

 

Werkzaamheden

Wij zoeken vrijwilligers om het werk in de lunchroom te ondersteunen.
Er is van alles te doen, bijvoorbeeld:

- Samen met een deelnemer de kassa bedienen (11:00 tot 14:00)

- Samen broodjes maken waar de gasten van genieten (13:00 tot 15:00)

- Samen met een deelnemers de bestellingen naar leveranciers doen (vrijdag 10:00 tot 11:30)

- Deelnemers ondersteunen bij hun werk in de bediening (dinsdagmiddag)


Wij vragen
Wij zoeken een vrijwilliger met hart voor mensen met een verstandelijke beperking,  die de deelnemers van de Rozerie wil begeleiden en ondersteunen in hun werk in de lunchroom.

Wekelijkse beschikbaarheid op een vast dagdeel (di-woe-do-vr-za)



Solliciteer